Skladník v Prahe bez testov, pri autosúčiastkách ( firma Auto kelly), zvoz z Opatova zdarma!

Mám záujem

Miesto práce

Praha, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

22 000 Kč/mesiac22 000Kč btt/ mesačne + bonus do 6 000KČ

Termín nástupu

DOHODOU

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce je vyhľadávanie autosúčiastok v sklade v Prahe so skenerom a vozíkom.
Práca na 2 zmeny / 8čky

Mzda od 22 000KČ / mesačne
Výkonnostné prémie až 6 000Kč
80 KČ stravný lístok
5 dni dovolenky navyše

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient je popredným skladom pre autosúčiastky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ochota a chuť pracovať
Zodpovednosť
Bezúhonnosť
Flexibilita

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad

ID: 3948009  Datum zveřejnění: 5.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/mesiac