Reagujte bez životopisu

Pracuj ako operátor strojov a CNC strojov v Jičíne v ČR! Plat 30 000Kč + ubytovanie zdarma!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Jičín, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 Kč/mesiac30 000KČ + výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna práca, výroba dielov z ľahkých kovových zliatin
- Kontrola liatinových častí
- Fyzicky náročnejšia práca
- Paletizácia, prenos a dopĺňanie materiálu
- 12 alebo 8 hodinové smeny, 3 smeny, nepretržité

Zaujímavá práca v novom modernom prostredí
- Zázemie silnej prospešnej spoločnosti
- Výhodné platové podmienky
- Plat 30.000Kč
- Následné odborné školenie
- Pretekárske stravovanie, ďalšie zamestnanecké výhody.
- Predbežné možnosti pre nových zamestnancov
- Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov 105 Kč
- 20 + 5 dní dovolenky od zamestnávateľa
- ubytovanie priamo v Jičíně, ubytovanie zdarma, hradí zamestnávateľ.
- Príspevok na bývanie
- Možnosť nadčasu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient je popredným výrobcom v strojárenskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-Dobrý zdravotný stav
- Modelová návštevnosť, manuálna obratnosť
- Ochota pracovať na zmene

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3959575  Datum zveřejnění: 29.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac