Seřizovač - technická obsluha linky

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
24 800 - 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řeší zajištění plynulého provozu určeného zařízení na lince, provádí kontrolu funkčnosti zařízení
- vykonává výrobní operace na lince dle pracovních instrukcí a dle pokynů vedoucího
- provádí pravidelné opravy a údržbu stanovených zařízení
- zaškoluje operátory metodou kroků, instruuje, vede operátory, dozírá nad prováděním prací dle pracovních pokynů
- průběžně informuje svého nadřízeného o plnění úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- placené přesčasy nebo možnost náhradního volna
- výplaty vždy v 10. den v měsíci
- čisté a klimatizované pracovní prostředí
- kariérní růst
- dobrá dopravní dostupnost (MHD autobusy 14, 25 nebo 23)
- velké bezplatné parkoviště hned u továrny
- jídelna s nabídkou z pěti základních jídel za 15 Kč a pak dalších čtyř druhů do 28 Kč
- vaří se také večeře, s trochu menším, ale pořád dostatečným výběrem
- za noční směnu dostanete stravenku v hodnotě 80 Kč
- výhodný mobilní tarif, ve kterém je i datový balíček na internet
- 25 dní dovolené
- měsíční příspěvek do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, vstupenky na koncerty nebo nákup v lékárně - je to jen na vás

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ elektrotechnického nebo stojírenského směru výhodou
- základní práce na PC
- ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
- základní znalost anglického jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3968686  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 800 Kč/měsíc