Voľné pracovné pozície pre praktické sestry v nemocnici v Prahe.

Mám záujem

Miesto práce

Praha, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

25 000 Kč/mesiaczákladná mzda od 25.000Kč príspevok za zmennosť +2000Kč mesačne Osobné ohodnotenie + 4.500Kč až 6.000Kč mesačne Štvrťročné odmeny + 3.000 až 5.000Kč štvrťročne

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sestry pracujú v 12h pracovnom režime na lôžkovom oddelení. Starostlivosť o pacientov je podľa popisu pracovnej činnosti praktickej sestry.

Mesačné osobné odmeny, štvrťročné odmeny, dotované stravovanie, ubytovanie.

Svoje životopisy zasielajte prosím na uvedenú mailovú adresu. V prípade otázok ohľadom výberového konania volajte na uvedené telefónne číslo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 33 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovateľ nemocničnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zdravotná sestra

  • spoľahlivosť
  • presnosť
  • empatia
  • dochvíľnosť
  • poriadkumilovnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Marhold
Tel.: +421910654948
E-mail: poslat životopis
ID: 3982694  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/mesiac