Specialist - SAP vývojář / konzultant (SD/PP)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za údržbu a chod sytému SAP ERP (primárně moduly SD/PP)
- provádí analýzu problémů SAP aplikací a programů
- provádí vývoj a optimalizaci procesů v SAP a souvislých systémech
- provádí vývoj a implementace nových/změnových požadavků v SAP (programování v ABAP).
- zajištění a podpora provozu elektronické výměny dat (EDI)
- podpora 2. a 3. úrovně pro SAP uživatele
- spolupráce s externím a interním dodavatelem
- příprava technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost práce z domu.
- flexibilní pracovní doba
- k obědu výběr z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (16 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
- 25 dní dovolené.
- měsíční příspěvek do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
- možnost placeného přesčasu nebo náhradního volna
- velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola přímo u podniku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Podnik představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání odborného směru (obor informatiky výhodou)
- min. 3 roky praxe v IT oboru (oblast SAP)
- hlubší znalost SD/PP modulů + další moduly jsou výhodou
- znalost ABAP/ABAP OO
- znalost SAP EDI
- všeobecný přehled v ICT oblasti
- podmínkou ochota a osobní motivace dále se rozvíjet
- mírně pokročilá znalost anglického jazyka (B2 úroveň)
- zapojení do pohotovostní služby (týden jednou za 2 měsíce)
- výhodou znalost: SAP S/4, IBM Sterling Integrator
samostatnost a pečlivost
- analytické myšlení a proaktivní přístup
- dobré komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3985376  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc