Topoľčany: Práca v potravinárskom priemysle - Mzda 1100 € brutto. Ubytko v zrekonštruovanej budove. Nástup ihneď!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Topoľčany, Topoľčany, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac700 eur + príplatky bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S pracovanie mäsa a kostí, práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom. Pracovať budete na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií.

Rôzne príplatky (rizikový príplatok, nadčasový, náhrady mzdy za sviatok, odpracované sviatky atď).
Ubytovanie zdarma v novo zrekonštruovanej budove
Dovolenková a vianočná odmena
Dochádzkový bonus 36 EUR štvrťročne
Možnosť práce nadčas
Stravovanie v závodnej jedálni (Výber zo štyroch jedál) zamestnanec si prispieva 0,50 centov

Informácie o výberovom konaní

ranné, poobedné smeny 8 hodinové
možnosť práce nadčas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

klient je pracovateľom mäsa a kostí a výrobcom hydinových mäsových výrobkov nielen v SK ale aj v Európe

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálne zručnosti
spoľahlivosť, zodpovednosť
minimálne úplné stredné odborné s maturitou v potravinárskom odbore (výhodou)
úplné stredné odborné s maturitou, základné s osvedčením na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti ( ak nemáte potravinárky preukaz, ponúkame možnosť si ju spraviť u klienta)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3987581  Datum zveřejnění: 16.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac