Všeobecná zdravotná sestra - okres Nymburk

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nymburk, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 27 000 Kč/mesiacZákladná mzda podľa vzdelania a pracovnej praxe + polročné odmeny + 4000 ročne príspevok na dovolenku + zmenové príplatky + príplatky za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná sestra poskytuje, prípadne zaisťuje základnú špecializovanú ošetrovateľskú starostlivosť prostredníctvom ošetrovateľského procesu, zodpovedajúcu jej odbornej kvalifikácii. V spolupráci s lekárom sa podieľa na poskytovaní preventívnej, diagnostickej, liečebnej, rehabilitačnej, neodkladnej a dispenzárnej starostlivosti. Služobne je podriadená vrchnej sestre a odborne zodpovedá hlavnej sestre, spolupracuje s ostatnými zamestnancami na všetkých úsekoch s ohľadom na zaistenie kontinuity starostlivosti.

- podpora vzdelávania - prehlbovanie a zvyšovanie kvalifikácie
- príspevok na penzijné poistenie
- dary k životným a pracovným výročiam
- voľnočasové benefity
- týždeň dovolenky naviac
- zvýhodnené závodné stravovanie
- kratšia pracovná doba
- pružná pracovná doba u vybraných zamestnancov
- vlastná firemná materská škola
možnosť rekreácie vo vlastnom rekreačnom zariadení
- zamestnanecké zľavy na vybrané služby a partnerské programy

Svoje životopisy prosím zasielajte na mailovú adresu, budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovanie nemocničnej a zdravotníckej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

- empatia
- zmysel pre poriadok a dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť
- precíznosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3988936  Datum zveřejnění: 3.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/mesiac