Reagujte bez životopisu

Primár NOP - pre ambicióznych lekárov, ktorí ešte len čakajú na svoju príležitosť postúpiť vo svojej praxi!

Mám záujem

Miesto práce

Teplice, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

90 000 - 105 000 Kč/mesiac+15000 osobné hodnotenie - mzda podľa preukázateľnej praxe v ČR

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre ambicióznych lekárov s praxou aspoň 3 roky, ktorí zatiaľ na svoju šancu postúpiť len čakajú!
Preventívna, diagnostická liečebná starostlivosť v špecializovanom odbore, vrátane výchov a ďalšieho vzdelávania špecialistov a vykonávanie náročných konziliárnych vyšetrení, alebo odborného vedenia zdravotníckeho tímu.

  • dotované stravovanie
  • možnosť ubytovania v garsónke po dobu 1/2 roka, po skúšobnej dobe je možnosť požiadať o mestský byt
  • príspevok na penzijné pripoistenie po skúšobnej dobe
  • podpora pri vzdelávaní

Svoje životopisy prosím posielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky budeme kontaktovať. V prípade doplňujúcich otázok, neváhajte nás kontaktovať!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocničná a zdravotnícka starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár L2, L3

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

interné, chirurgické, geriatrické
3

  • schopnosť viesť a riadiť kolektív
  • vedieť rozpoznať kvality zamestnancov a podporiť ich v odbornom raste
  • odborná erudícia
  • prax minimálne 3 roky ako lekár, nie nevyhnutne ako primár
  • uznanie špecializovanej spôsobilosti v odboroch: interné, chirurgické, prípadne geriatrické

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice
ID: 3988942  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 000 Kč/mesiac