Reagujte bez životopisu

Primár NOP - pre ambicióznych lekárov, ktorí ešte len čakajú na svoju príležitosť postúpiť vo svojej praxi!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Teplice, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
90 000 - 105 000 Kč/mesiac+15000 osobné hodnotenie - mzda podľa preukázateľnej praxe v ČR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre ambicióznych lekárov s praxou aspoň 3 roky, ktorí zatiaľ na svoju šancu postúpiť len čakajú!
Preventívna, diagnostická liečebná starostlivosť v špecializovanom odbore, vrátane výchov a ďalšieho vzdelávania špecialistov a vykonávanie náročných konziliárnych vyšetrení, alebo odborného vedenia zdravotníckeho tímu.

- dotované stravovanie
- možnosť ubytovania v garsónke po dobu 1/2 roka, po skúšobnej dobe je možnosť požiadať o mestský byt
- príspevok na penzijné pripoistenie po skúšobnej dobe
- podpora pri vzdelávaní

Svoje životopisy prosím posielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky budeme kontaktovať. V prípade doplňujúcich otázok, neváhajte nás kontaktovať!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocničná a zdravotnícka starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár L2, L3

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

interné, chirurgické, geriatrické

Počet rokov praxe

3

- schopnosť viesť a riadiť kolektív
- vedieť rozpoznať kvality zamestnancov a podporiť ich v odbornom raste
- odborná erudícia
- prax minimálne 3 roky ako lekár, nie nevyhnutne ako primár
- uznanie špecializovanej spôsobilosti v odboroch: interné, chirurgické, prípadne geriatrické

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3988942  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 000 Kč/mesiac