Zdravotná sestra Český Krumlov, priemerný zárobok 1500 eur mesačne!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Český Krumlov, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
33 800 - 38 600 Kč/mesiaczákladná mzda 33800 Kč priemerná mzda po skúšobnej dobe 38600Kč Ostatné príplatky podľa zákona. Celkový zárobok btto sa pohybuje od 38.000 (1470 eur) až do 48.000Kč (1850eur) mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 12 hodinové pracovné zmeny
- poskytovanie základnej a špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti podľa zákona
- výhodou je špecializácia - peri-operačná a intenzívna starostlivosť

- príspevok na nákup vitamínov
- príplatok za dĺžku odbornej praxe
- príplatok za odpracované roky
- príplatok na penzijné pripoistenie
- dovolenka 5 týždňov
- možnosť dotovaného stravovania na pracovisku - obed zamestnanci platia32Kč
- možnosť ubytovania 1800Kč-3000Kč na nemocničnej ubytovni

Svoje CV posielajte na uvedenú adresu. V prípade otázok prosím volajte na uvedené telefónne číslo.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocničná a zdravotná starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra

- príjemné vystupovanie
- odborná erudícia
- profesionalita
- empatia
- spoľahivosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4003264  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 800 Kč/mesiac