Reagujte bez životopisu

Pracuj ako operátor výroby lakovaných dielov v Trnave!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
4,1 EUR/hod.základná mzda od 4,10 €brutto + zmenové príplatky + mesačný bonus do výšky 15 % + bonus za prevádzku 80 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká Vás fyzicky nenáročná, ale zato zodpovedná práca pri manipulácii s dielmi a kontrole kvality na lakovacej linke.
Operátor vykonáva :
- jednoduchú manipuláciu s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej linky)
- vizuálnu/optickú kontrolu lakovaných dielov a vyraďovanie nezhodných dielov
- evidenciu výsledky svojej činnosti
- pracuje v 3 smeny 11.5 hdín+ prestavka, 1 den denná, 1 den nočná,1 den voľno-víkendy volné

Hodinová brutto mzda od 4,10 € + zmenové príplatky + mesačný bonus do výšky 15 % + bonus za prevádzku 80 €
- mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 15 % z mesačnej mzdy
- mesačný bonus za prácu na vyhradenej prevádzke a v zmennosti 80 eur
- zmenové príplatky a príplatky aj nad rámec ZP
- stravovanie v závodnej jedálni s príspevkom zamestnávateľa
zálohy na účet po týždni

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie hradené zamestnávateľom.
Práca vhodná pre mužov aj ženy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient je lídrom vo výrobe plastových komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- schopnosť a záujem pracovať v tíme aj samostatne

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4004000  Datum zveřejnění: 25.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.