Reagujte bez životopisu

Pracuj v Nitre ako operátor komponentov pre automobilový priemysel. Plat až 1360€.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
4,12 EUR/hod.1.mesiac 4,12€/hod + príplatky Od 2.mesiaca 4,31 + príplatky a bonusy Mzda po skúšobnej dobe brutto 1360€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha vstrekolisov (odoberanie dielov zo stroja, ich vizuálna kontrola a opracovanie)

obsluha montážnych liniek, prípadne ručná montáž

kontrola kvality vyrobených komponentov

evidencia vyrobených kusov

práca v stoji

postupne budu zaraďovaní na nový projekt, kde sa montujú väčšie aj ťažšie palubové dosky.)

DOPRAVA – MHD, závod sa nachádza v priemyselnom parku v NR
ZÁLOHY – 30€ po odpracovaní 10 dní
Najneskôr posledný deň nasled. Mesiac, spravidla 13.deň

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná pre mužov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba interiérových časti do automobilov ako kokpity, prístrojové dosky, dverové panely, centrálne konzoly a rôzne dekoratívne diely automobilov. Hlavné zameranie závodu sa sústreďuje na výrobu dverových panelov a fúkerov, ktoré sú inštalované do prístrojových dosiek.. K dverovým panelom vyrábame aj rôzne lakované dekoratívne časti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ukončené stredoškolské vzdelanie
Ideálne ak majú prax na lisovni

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4007742  Datum zveřejnění: 3.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 4,12 EUR/hod.