Reagujte bez životopisu

Nová pracovní místa! – skvělá mzda 29 600,- až 37 100,- Kč, na 2 nebo 3 směny – lze si vybrat! (Montážní dělník/nice)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Příbram, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
29 600 - 37 100 Kč/měsíc- základní mzda 29 600 – 37 100,- Kč/měsíčně - osobní ohodnocení do výše 2 700,- Kč/měsíčně - příplatky nad rámec zákoníku práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do celosvětově známého podniku vyrábějící stavební stroje hledáme aktuálně šikovné pracovníky s NÁSTUPEM PŘÍMO DO SPOLEČNOSTI na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE.

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ!

NÁSTUP IHNED!

Popis práce:
- montáž různých komponentů na stavební stroje u výrobní linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 29 600 – 37 100,- Kč/měsíčně
- osobní ohodnocení do výše 2 700,- Kč/měsíčně
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- svoz firemním autobusem ZDARMA (na směnu i ze směny z Příbrami, Hořovic, Prahy a Sedlčan)
- ZAMĚSTNÁNÍ NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR PŘÍMO DO SPOLEČNOSTI!
- závodní stravování
- 25 dní dovolené
- firemní prádelna
- podrobné úvodní zaškolení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

zahraniční stabilní firma se zaměřením na strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Spolehlivost - Pokročilý
Manuální zručnost - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4009360  Datum zveřejnění: 7.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 600 Kč/měsíc