Zubný lekár - prevzatie praxe 500.000Kč náborový príspevok pri nástupe!

Mám záujem

Miesto práce

Jindřichův Hradec, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

50 000 Kč/mesiac500.000 Kč náborový príspevok, uvedená tržba je len informatívna - platby z poisťovní, okrem toho sú platby v hotovosti

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o pacientov v prevzatej lokalite
  • preventívna a liečebná starostlivosť
  • riešenie urgentných dentálnych zákrokov

  • ubytovanie poskytnuté
  • 500.000Kč jednorazový náborový príspevok
  • v prípade relokácie - stavebná parcela za veľmi výhodnú cenu (1Kč za m2)
  • tržby - cca 50.000 od poisťovne + poplatky podľa cenníka
  • súčasné výnosy je možné konzultovať s obcou a odchádzajúcim zubným lekárom
  • zariadenie ambulancie po dohode môže zainvestovať aj obec - ako prenájom
  • v prípade potreby je sestra k dispozícii

Pre viac informácií, prípadne skontaktovanie so súčasným zubným lekárom, prosím volajte, alebo píšte na uvedené kontakty.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.1.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zubná ambulancia v stredne veľkej obci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • empatia
  • schopnosť jednať s ľuďmi
  • erudícia

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

ID: 4012215  Datum zveřejnění: 18.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac