Všeobecná zdravotná sestra - okres Nymburk, Česká Republika

Mám záujem

Miesto práce

Nymburk, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

27 000 - 38 600 Kč/mesiacZákladná mzda podľa vzdelania a pracovnej praxe + polročné odmeny + 4000 ročne príspevok na dovolenku + zmenové príplatky + príplatky za nadčas

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná sestra poskytuje, prípadne zaisťuje základnú špecializovanú ošetrovateľskú starostlivosť prostredníctvom ošetrovateľského procesu, zodpovedajúcu jej odbornej kvalifikácii. V spolupráci s lekárom sa podieľa na poskytovaní preventívnej, diagnostickej, liečebnej, rehabilitačnej, neodkladnej a dispenzárnej starostlivosti. Služobne je podriadená vrchnej sestre a odborne zodpovedá hlavnej sestre, spolupracuje s ostatnými zamestnancami na všetkých úsekoch s ohľadom na zaistenie kontinuity starostlivosti.

  • podpora vzdelávania - prehlbovanie a zvyšovanie kvalifikácie
  • príspevok na penzijné poistenie
  • dary k životným a pracovným výročiam
  • voľnočasové benefity
  • týždeň dovolenky naviac
  • zvýhodnené závodné stravovanie
  • kratšia pracovná doba
  • pružná pracovná doba u vybraných zamestnancov
  • vlastná firemná materská škola
možnosť rekreácie vo vlastnom rekreačnom zariadení
  • zamestnanecké zľavy na vybrané služby a partnerské programy

Svoje životopisy prosím zasielajte na mailovú adresu, budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovanie nemocničnej a zdravotníckej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

  • empatia
  • zmysel pre poriadok a dodržiavanie predpisov
  • spoľahlivosť
  • precíznosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Adriána Vaľovská
Tel.: +421902655257
E-mail: poslat životopis
ID: 4019410  Datum zveřejnění: 12.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/mesiac