Všeobecná zdravotná sestra v DSS Skalná, okres Cheb!

Mám záujem

Miesto práce

Skalná, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

28 000 - 31 000 EUR/mesiacplus k základnej mzde prémie do 30% podľa kvality vykonanej práce + príplatky za prácu nadčas, sviatky, víkendy, nočné podľa zákonníka práce. Viete si zarobiť až do 45.000 Kč mesačne so príplatkami po skúšobnej dobe.

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatná činnosť podľa zákona o nelekárskych zdravotníckych pozíciách
  • pracovné zmeny - 12h
  • práca s geriatrickými pacientmi
  • spolupráca s lekármi a nemocnicami v ČR aj v Nemecku, pretože niektorí klienti sú nemeckej národnosti
  • práca je vhodná aj pre absolventov

  • ubytovanie možné zadarmo v zariadení
  • príspevok na dopravu až do 2000Kč/mesačne
  • príspevok na rekreáciu 1500kč/ročne
  • príplatky za zmennosť cca 5000Kč/mesačne
  • pri základe 30.000 si viete zarobiť až do 45.000Kč/mesačne!!
  • zariadenie sa nachádza v krásnom zrekonštruovanom dome
  • progresívna mzda, po skúšobnej dobe sa zvyšuje
  • zariadenia sa nachádza prírodnej rezervácii SOOS na severe Čiech, blízko kúpeľného mesta Františkovy Lázně v obci Skalná Vonšov
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a zdokonaľovania sa v Nemekom jazyku
  • pomoc pri relokácii aj s rodinou

Informácie o výberovom konaní

- zasielajte profesné životopisy na uvedenú adresu, prosím
  • pre viac informácií nám môžete zavolať
  • výberové konania budú vo viacerých kolách
  • po úspešnom absolvovaní sa stávate priamo zamestnancom zariadenia
  • pozícia je vhodná aj pre absolventov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Poslaním Domova so zvláštnym režimom Kazdův Dvůr je poskytnúť podporu a pomoc ľuďom s ťažkou a úplnou závislosťou na pomoci inej osoby, ktorí potrebujú komplexnú starostlivosť, ktorá im nemôže byť zaistená v ich domácom prostredí za pomoci rodiny či terénnych a ambulantných služieb. Zaistiť profesionálnu a individuálnu starostlivosť, ktorá klientov podporí v ich sebestačnosti s rešpektom k ich osobnosti, dôstojnosti a ochrane ich súkromia.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • psychická a fyzická odolnosť
  • empatia a aktívna komunikatívnosť
  • schopnosť získať dôveru
  • flexibilita a schopnosť tvorivo riešiť problémy
  • schopnosť samostatného rozhodovania
  • starostlivosť, príjemné vystupovanie
  • tímový hráč
  • PC gramotnosť
  • základy nemčiny sú výhodou, nie podmienkou
  • lojalita

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice
ID: 4028948  Datum zveřejnění: 3.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 EUR/mesiac