Vedoucí skladu až | 45 000 Kč

Mám záujem

Místo práce

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Odpovědný za plánování, provádění, vykazování ročních fyzických zásob
  • Analýza výsledků fyzické inventury a poskytnutí nesrovnalosti, navrhnout nápravná opatření k novému roku
  • Plánovat, koordinovat a sledovat příjem, objednávku, montáž a odeslání zboží
  • Udržovat systémy řízení zásob aktuální a ujistit se, že jsou zásoby přesné
  • Organizace WH školení zaměstnanců, stejně jako sledování výkonu a pokroku zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Stanete se součástí úspěšné společnosti
  • Uplatníte své znalosti a dovednosti při zvyšování efektivity procesů
  • Motivující finanční ohodnocení dle pracovního výkonu
  • Možnost osobního a pracovního rozvoje
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • Firemní akce
  • Stravenky 80 Kč
  • 20 dní dovolené
  • Bonus za splnění cílů

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zašlete váš životopis. V případě, že budete vybrán k účasti na výběrové řízení, budeme vás kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Soukromá globální technologická a inovační společnost v odvětví elektronických cigaret a elektronických tekutin. Ritchy Liqua nabízí e-tekutiny a elektronické cigarety nejvyšší kvality.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Předchozí zkušenosti se správou skladů a zásob
  • Znalost NPI, kusovníku, expedice, celních, šrotových procesů
  • Zkušenosti se systémy řízení zásob - roční a provozní fyzická inventura
  • Zkušenosti s plánováním výroby, zásoby, požadavky na kapacitu
  • MS Office - Excel
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Proaktivní, opatrný, spolehlivý a systémově orientovaný jednotlivec

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia a. s., organizační složka
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: +420725427742
E-mail: poslat životopis
ID: 4033633  Datum zveřejnění: 15.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc