Obsluha strojov, mzda 35 000 Kč + 20 000 Kč nástupný bonus, ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Otrokovice, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 24 600 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha strojov na kompletizáciu plášťov pre traktory a žeriavy
nie je to práca v tempe

priemerná mzda 35 000 Kč
nástupný bonus 20 000 Kč
13. a 14. plat
príplatky za štvorzmennú prevádzku 1 500 Kč
nadštandardné príplatky za víkend - sobota 35 Kč/hod. nedeľa 50 Kč/hod, nadčasy až 50%
ubytovanie ZDARMA
zabezpečená doprava na trase Zlín - Otrokovice
flexipass poukážky
príspevok na stravu 55 % (cena obeda je 42 Kč)
25 dní dovolenky
možnosť kariérneho rastu
moderné prostredie (nová hala, nové stroje)
dlhodobé a stabilné zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

hľadáme kandidátov pre nášho klienta, ktorý je popredným dodávateľom pneumatík a kolies pre poľnohospodárske a lesnícke stroje, vysokozdvižné vozíky, stavebné stroje a ďalšie špeciálne segmenty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav
fyzická zdatnosť
ochota pracovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4057332  Datum zveřejnění: 7.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 600 Kč/mesiac