Pracuj ako zlievarenský pracovník v Žiari nad Hronom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom, Slovensko
596 - 1 149 EUR/mesiac593€ / mesačne + prémie + bonusy + mzda až 1149€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha jednotlivých výrobných zariadení
kontrola parametrov výrobných zariadení
brúsenie
leštenie
tepelné spracovanie

zamestnávateľ poskytuje zálohu vo výške 30€ po odpracovaných minimálne 7 dní
4 zmenná prevádzka
stravovanie v závodnej jedálni
príspevok zamestnanec : 1,00 €
výplatný termín 15. nasledujúci mesiac
doprava zdarma z Handlovej

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálne zručnosti
• spoľahlivosť, zodpovednosť
• práca v nepretržitom režime

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4057700  Datum zveřejnění: 7.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 596 EUR/mesiac