Primár/ka interného oddelenia - kraj Vysočina

Mám záujem

Miesto práce

Vysočina, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

70 000 Kč/mesiacUvedená mzda je základná v hrubom. K základnej mzde príplatky podľa mzdového poriadku nemocnice.

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment a organizácia interného oddelenia. Tvorivá práca v modernej nemocnici.

  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • možnosť profesijného rastu
  • v prípade záujmu mestský byt v blízkosti nemocnice
  • možnosť relokácie rodiny
  • náborový príspevok 300.000Kč

Informácie o výberovom konaní

- písomná prihláška musí obsahovať -
  • stručný profesijný životopis
  • kópiu dokladov o odbornej a špecializovanej spôsobilosti a licencie ČLK, v prípade SR občana, odbornú spôsobilosť pomôžeme vybaviť na MZČR
  • výpis z RT
  • lekárske potvrdenie o spôsobilosti na výkon povolania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocničná a zdravotnícka starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

interná medicína

Počet rokov praxe

interné lekárstvo
8

  • špecializovaná spôsobilosť v odbore vnútorné lekárstvo
  • licencia pre výkon primára v obore vnútorné lekárstvo
  • zdravotná spôsobilosť a trestná bezúhonnosť
  • stručná výhľadová koncepcia primariátu
  • manažérske a organizačné schopnosti
  • osobnostné a profesionálne predpoklady pre riadenie odborného tímu na pracovisku

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Marhold
Tel.: +421910654948
E-mail: poslat životopis
ID: 4069920  Datum zveřejnění: 27.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/mesiac