Zdravotná sestra v okrese Mladá Boleslav

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Okres Mladá Boleslav, Česko
Termín nástupu
ihneď
22 000 - 30 000 Kč/mesiac°°uvedená je základná mzda, k tomu sú ešte príplatky podľa zákona (nočné, soboty, nedele, sviatky, nadčasy)// °° mzdové ohodnotenie podľa odboru všeobecná sestra, praktická sestra plus prax// °°osobné ohodnotenie plus prémie podľa konkrétneho oddelenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

12 hodinové pracovné zmeny
poskytovanie základnej a špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti podľa zákona

príplatky podľa zákona
stravovanie 55% prispieva zamestnávateľ
ubytovanie od 3.000,- Kč do 4.500,- Kč podľa typu izby

Svoje CV posielajte na uvedenú adresu. V prípade otázok prosím volajte na uvedené telefónne číslo.
Za sprostredkovanie práce neplatíte žiaden poplatok!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

zdravotnícke zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná zdravotná sestra, praktická sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie
odborná erudícia
profesionalita
empatia
spoľahlivosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4074528  Datum zveřejnění: 10.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/mesiac