Skladník VZV - ubytování zdarma, nástup ihned

Mám záujem

Místo práce

Kopřivnice, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

Od 25 000 Kč/měsíc

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Zásobovat pomocí VZV naše výrobní úseky
  • Převážet prázdné i plné palety na určené místa
  • Přemisťovat pomocí VZV nářadí, nástroje a palety pro výrobní linky
  • Povedete evidenci jízd

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Příspěvek na vlastní dopravu / bydlení: max. 3000Kč měsíčně ( dle vzdálenosti)
  • Ubytování zdarma
  • Dotované stravné - oběd za 35Kč
  • Ochranné pracovní pomůcky
  • 5 týdnů dovolené
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Smlouva na HPP
  • Závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Je předním výrobcem lisovacího nářadí, kovových výlisků a svařenců převážně pro automobilový průmysl, lesní a zemědělskou techniku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - expert

Počet let praxe

Skladník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Nutnost zaslat životopis
  • Fyzická zdatnost
  • Dobrá prostorová orientace
  • PLATNÝ evropský průkaz VZV
  • Praxe ve skladu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, a. s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
ID: 4079752  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc