Chceš se zdokonalovat a učit se nové věci? Pojď pracovat k nám!

Mám záujem

Místo práce

Mohelnice, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

Od 24 000 Kč/měsíc

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • práce ve stoje
  • obsluha výrobní linky
  • montáž
  • kontrola kvality

Náplň práce uvidíte při samotném pohovoru, přijďte se k nám nezávazně podívat!

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • prac. dobu 37,5 hod./týden
  • motivující finanční ohodnocení (u vybraných pozic až 32.000,- Kč)
  • možnost zaučení se na více pracovních pozic
  • kariérní růst
  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • příplatky a prémie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Patří mezi největší technologické firmy v České republice a nedílnou součástí českého průmyslu je již již více než 130 let

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • fyzická zdatnost
  • chuť učit se a spolupracovat
  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu s volnými víkendy
  • zručnost, pečlivost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, a. s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
ID: 4079756  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc