Práce ve výrobě - ubytování zdarma, stravenky, bonusy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Svitavy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha strojů
- Převzetí a kontrola pracoviště při každé směně
- Provádění vzhledové a namátkové kontroly dle předepsaných směrnic
- Montáž
- Balení a skenování produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytování zdarma
- Hodinová mzda 130kč
- Bonus za plnění 10%
- Příspěvek na dovolenou 30%
- Příspěvek na vánoce 30%
- Noční směna + 40kč/h
- Odpolední směna + 20kč/h
- Přesčasy 25% ze mzdy
- Víkendy 10% ze mzdy
- Svátky 100% ze mzdy
- Stravenky 100kč/ směna
- Náborový bonus 10 000kč (po dobu 3 měsíců, celkem 30 000 Kč)
- 1x ročně bonus 8000-10000kč
- Svozová doprava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Díky svým inovativním produktům a službám je společnost spolehlivým partnerem, který dokáže udělat pohyb a mobilitu efektivnějšími, inteligentnějšími a udržitelnějšími. Vyrábíme přesné komponenty a systémy pro hnací ústrojí a podvozek, stejně jako řešení valivých a klzních ložisek pro řadu průmyslových aplikací.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pečlivost, samostatnost, ochotu se učit
- Ochotu pracovat ve třísměnném provoze R-O-N
- Flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4079802  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc