Hledáme skladník/ce VZV - praxe není nutná|bez nočních směn

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Náplň práce je primárně ovládání všech druhů VZV (retraky, zakladače, elektrické vozíky,…)
- Příprava materiálu ze skladu na expedici
- Uskladňování zboží do regálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výdělek okolo 30 000 Kč
- Měsíční a půlroční bonusy
- Práci bez nočních směn! (ranní/odpolední nebo nepřetržitý provoz)
- Stravenky ve výši 100 Kč za odpracovaný den
- Doprava autobusem ZDARMA z centra Brna a okolí
- 25 dní dovolené + sick days
- Pokud nemáte platný průkaz VZV, tak Vám zařídíme licenci ZDARMA
- Nástup je možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Rozšiřujeme sklad v moderním distribučním centru a hledáme nové skladníky/řidiče (m/ž) VZV. Přidejte se k nám.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Jakékoliv zkušenosti s VZV jsou vítány, ale nejsou podmínkou – důležité je nebát se jezdit, vše Vás rádi naučíme a zařídíme i licenci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4096172  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc