Reagujte bez životopisu

Nástrojář Liberec - zaučíme - skvělá mzda

Mám záujem

Místo práce

Okres Liberec, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Zajišťování výroby
  • Montáž, demontáž přípravků a forem
  • Spolupráce na údržbě a opravě strojů
  • Obsluha strojů
  • Dokončování nástrojů a forem u zákazníka
  • Zajímavá práce s moderními technologiemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Možnost načerpat další technické dovednosti a zkušenosti
  • Prostředí stabilního zaměstnavatele
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Dotované stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedinečná příležitost stát se součástí přední české strojírenské firmy v LIBERCI. Prioritou společnost je důraz na kvalitu, technologii a inovaci. Využijte této jedinečné šance stát se součástí a naučit se zbrusu nové technologie v oblasti strojírenství a výroby. Zajímavé zakázky, různorodá práce. Hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4121226  Datum zveřejnění: 13.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc