Production Manager | menší tým + další růst | obrábění

Manuvia, a. s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění výroby dle výrobního plánu, průběžná kontrola výrobního procesu
- zodpovědnost za kvalitu a včasnost výroby
- řízení, motivace a hodnocení výrobního týmu, přímé řízení mistrů
- podněcování neustálého zlepšování ve výrobním procesu
- úzká spolupráce s ostatními odd. firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Seberealizace v prosperující, středně velké společnosti
- samostatná seniorní pozici s prostorem pro seberealizaci, uplatnění svých zkušeností a samostatné rozhodování
- důkladné zaškolení a kontinuální rozšiřování kvalifikace
- možnosti dalšího profesního růstu a reálný postup na vyšší pozici v horizontu několika let (5+)
- platové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
- pracoviště v příznivé dojezdové vzdálenosti z Prahy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Prosperující, středně velký výrobní závod, se zakázkovým vytížením na mnoho let dopředu. Provoz se špičkovými technologiemi. Výroba komponent pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Víceleté zkušenosti s vedením výroby/výrobního úseku
- dobré povědomí o technologii obrábění, další strojírenský rozhled výhodou
- komunikativní znalost angličtiny
- uživatelská znalost práce na PC
- proaktivní osobnost s manažerskými schopnostmi a komunikačními dovednostmi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4127331  Datum zveřejnění: 21.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc