Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Hľadáme lekára úrovne L2 - 2700-3100 eur základný plat, náborový príspevok!

Mám záujem

Miesto práce

Stredočeský kraj, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

70 000 - 80 000 Kč/mesiac+ príplatky rizikové, mimoriadne, to zákona, náborový príspevok, možnosť ústavných služieb

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete poskytovať zdravotnú lekársku starostlivosť pacientom na oddelení ARO, Interné a chirurgické v stredočeskom kraji. Čaká Vás veľmi pekné prostredie a manažment nemocnice, ktorý bude podporovať Vaše vízie a kariéru. Nemocnica je akreditovaná, preto vhodná aj pre nástup absolventov a podporuje ďalšie vzdelávanie.

  • jednorazová sociálna výpomoc 15.000,- veľmi dobré platové ohodnotenie vrátane možnosti náborového príspevku
rizikové a zvláštne príplatky
  • príplatky za prácu nadčas a zmenovú prevádzku
  • zázemie stabilného zamestnávateľa
  • podpora mesta
  • ubytovanie v mestských bytoch je možné
  • možnosť zaistenia detskej škôlky
  • dotované závodné stravovanie
  • výhodný mobilný tarif
  • príspevky na dovolenku 8.000,- Kč
  • tábory pre deti zamestnancov 3000,-Kč
  • bezúročná pôžička 25.000,-Kč
  • masáže, rehabilitácie
  • príspevok na očkovanie
  • peňažné dary za darcovstvo krvi

Svoje profesijné životopisy zasielajte na uvedenú adresu, prosím.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnica v menšom meste v stredočeskom kraji, poskytujúca vysokoodbornú zdravotnícku starostlivosť vyváženú ľudským prístupom a pochopením individuality pacienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Základný kmeň, alebo atestácia - chirurgia, interné, ARO

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Marhold
Tel.: +421910654948
E-mail: poslat životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4131987  Datum zveřejnění: 6.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/mesiac