Reagujte bez životopisu

Nová místa ve výrobě v Praze od 25 000 Kč a k tomu ubytování

Manuvia, a. s.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
25.8
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce není náročná, jakmile tomu přijdete na kloub, půjde to, jak po másle :-)
• obsluha strojů, manipulace s gumovými plášťi na pneumatiky
• kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobá a stabilní práce bude vaší jistotou
• smlouva na hlavní pracovní poměr
• UBYTOVÁNÍ zajištěno
• nástupní bonus 20 000 Kč
• roční bonus 19 000 Kč
• nadstandardní příplatky (za noční například 30 Kč/hod)
• dotované stravování (najíte se u nás i za 34 kaček, kantýnu můžete využít i mimo vaši směnu)
• příspěvek na dopravu
• pravidelné zálohy každý týden 1 000 Kč
• 25 dní dovolené

Informace o náboru

Přijmeme vás ihned, no tak neváhejte a reagujte ještě dnes telefonicky, nebo přes tlačítko "odpovědět".

Těšíme se na vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma je vedoucím dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje atd..

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Operátor výroby - výroba pneumatik

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nepožadujeme žádnou praxi, pouze spolehlivost, flexibilitu a dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4144080  Datum zveřejnění: 1.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc