Jak Vám poradíme?

Hledáme svářeče - TIG - Buďte u toho, nový závod! 45.000,-/měsíc

Mám záujem

Místo práce

Okres Mělník, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

25 000 - 45 000 EUR/měsíc

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • svařování hliníkových dílů metodou TIG, drobné dovařování

  • svařování pomocí multifunkčních svařovacích robotů

  • zajištění kvality svárů

  • drobné opravy svárů

  • kontrola svařovacích zařízení

  • údržba svařovacích zařízení

  • komunikace s kolegy z údržby, vývoje

  • zaškolování nových kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • mzdu až 45.000,-, dle zkušeností

  • týden dovolené navíc

  • 13. plat

  • bonusy/prémie

  • možnost povýšení

  • moderní příjemné prostředí

  • závodní stravování

  • důkladné zaškolení

  • příležitost načerpat nejnovější technologie a inovace v oboru

  • být součástí zcela nového projektu

  • osobní přístup

  • spolupráci se zahraničními kolegy

  • možnost seberealizace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedinečná příležitost být součástí týmu, který uvede do provozu zcela nový výrobní závod hliníkových dílů pro automotive v Kralupech nad Labem! Skvělá příležitost využít dosavadní zkušenosti z oblasti sváření hliníku metodou TIG a zužitkovat je při tvorbě zcela nového provozu! Rozviňte své schopnosti ve zcela automatizovaném a robotickém provoze!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Strojírenství, Automotive, Výroba, Sváření

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zkušenost s TIG svařováním alespoň 1 rok

  • platný svařovací certifikát 141 - TIG (hliník)

  • manuální zručnost

  • flexibilitu, chuť do práce

  • po zajetí provozu ochotu pracovat na směnný provoz

  • AJ výhodou, ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment
Špitálské nám. 3517/1b
400 01 Ústí nad Labem
ID: 4146217  Datum zveřejnění: 20.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 EUR/měsíc