Hľadáme staničnú sestru v stredočeskom kraji, celkový plat cca 50-60.000Kč, náborový príspevok 20.000Kč!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Okres Kutná Hora, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
39 000 - 45 000 Kč/mesiacpríplatky za zmennosť, nadčasy a riziká, podľa ZP + príplatok na dovolenku 8000Kč ročne, tábory pre deti 3000Kč ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete riadiť a organizovať prácu ošetrovateľského tímu na oddelení, zodpovedať za využitie pracovnej doby všetkých podriadených, správne prevedenie štandardných ošetrovateľských postupov, vrátane priebežnej kontroly.
Voľné miesta sú na oddeleniach: interné, chirurgické, detské po jednom pracovnom mieste.

Okrem základnej mzdy u nás dostanete:
- osobné príplatky
- rizikové príplatky
- zvláštne príplatky (napr. práca na operačných sáloch, JIS)
- príplatky za nadčas
- budete pracovať v zázemí stabilného zamestnávateľa
- finančné odmeny k životným a pracovným jubileám
- jednorazová sociálna výpomoc do 15.000Kč
- tábory pre deti zamestnancov - 3000Kč/rok
- príspevok na dovolenku 8000Kč/rok
- možnosť veľmi pekného ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Profesijné životopisy nám prosím zasielajte mailom.
U nelokálnych uchádzačov - online 1. pracovný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Mestská nemocnica. Poskytovateľ kvalitnej zdravotníckej a sociálnej starostlivosti.
Odborná starostlivosť na vysokej úrovni je vyvážená ľudským prístupom a pochopením individuálnych potrieb pacientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Počet rokov praxe

5

- ústretové a milé správanie voči pacientom
- prax na lôžkovom oddelení aspoň 5 rokov
- užívateľská znalosť práce na PC je podmienkou
- organizačné schopnosti
- schopnosť aplikovať nové zmeny a trendy do praxe

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4150185  Datum zveřejnění: 26.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 39 000 Kč/mesiac