Jak Vám poradíme?

Hľadáme staničnú sestru v stredočeskom kraji, celkový plat cca 50-60.000Kč, náborový príspevok 20.000Kč!

Mám záujem

Miesto práce

Okres Kutná Hora, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

39 000 - 45 000 Kč/mesiacpríplatky za zmennosť, nadčasy a riziká, podľa ZP + príplatok na dovolenku 8000Kč ročne, tábory pre deti 3000Kč ročne.

Termín nástupu

podľa dohody

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete riadiť a organizovať prácu ošetrovateľského tímu na oddelení, zodpovedať za využitie pracovnej doby všetkých podriadených, správne prevedenie štandardných ošetrovateľských postupov, vrátane priebežnej kontroly.
Voľné miesta sú na oddeleniach: interné, chirurgické, detské po jednom pracovnom mieste.

Okrem základnej mzdy u nás dostanete:
  • osobné príplatky
  • rizikové príplatky
  • zvláštne príplatky (napr. práca na operačných sáloch, JIS)
  • príplatky za nadčas
  • budete pracovať v zázemí stabilného zamestnávateľa
  • finančné odmeny k životným a pracovným jubileám
  • jednorazová sociálna výpomoc do 15.000Kč
  • tábory pre deti zamestnancov - 3000Kč/rok
  • príspevok na dovolenku 8000Kč/rok
  • možnosť veľmi pekného ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Profesijné životopisy nám prosím zasielajte mailom.
U nelokálnych uchádzačov - online 1. pracovný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Mestská nemocnica. Poskytovateľ kvalitnej zdravotníckej a sociálnej starostlivosti.
Odborná starostlivosť na vysokej úrovni je vyvážená ľudským prístupom a pochopením individuálnych potrieb pacientov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Počet rokov praxe

5

  • ústretové a milé správanie voči pacientom
  • prax na lôžkovom oddelení aspoň 5 rokov
  • užívateľská znalosť práce na PC je podmienkou
  • organizačné schopnosti
  • schopnosť aplikovať nové zmeny a trendy do praxe

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Žriedlová 26
04001 Košice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Marhold
Tel.: +421910654948
E-mail: poslat životopis
ID: 4150185  Datum zveřejnění: 26.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 39 000 Kč/mesiac