Technik údržby - elektromechanik 45.000,-

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Mělník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza chyb na výrobních elektro zařízeních a multifunkčních robotech
- vyhodnocení chyb na elektro zařízeních a jejich následné odstranění
- tvorba plánů údržby pro plynulý chod
- preventivní údržba zařízení pro plynulý provoz
- sestavování a údržba robotických a elektrických zařízení KUKA, ABB, PLC
- zaškolování nových kolegů na úseku údržby zařízení
- budete spolupracovat s výrobním oddělením a oddělením kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu
- 13. plat
- bonusy, prémie
- závodní stravování
- moderní příjemné prostředí
- důkladné zaškolení
- příležitost načerpat nejnovější technologie a inovace v oboru
- být součástí zcela nového projektu
- osobní přístup
- spolupráci se zahraničními kolegy
- možnost seberealizace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jste technicky zdatný? Máte údržbu elektrických zařízení v malíku? Chcete se stát součástí celosvětové společnosti v oblasti automotive a načerpat nejmodernější technologie a inovace? Pokud ano, hledáme právě Vás!
Pro významného klienta v oblasti elektromobility a udržitelného rozvoje hledáme zaměstnance na pozici technika údržby se zaměřením na elektrické a plně automatizované multifunkční roboty. Neváhejte, kontaktujte nás a staňte se členem mezinárodní společnosti působící v Kralupech nad Vltavou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektromechanika, automotive, strojírenství, výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického oboru výhodou
- praxi na pozici údržby elektro zařízení
- zkušenost s multifunkčními roboty výhodou
- vyhlášku č. 50/1978 Sb. min § 6
- manuální zručnost
- po zavedení výroby ochotu pracovat na směny
- znalost čtení technické dokumentace
- anglický jazyk výhodou
- flexibilitu, pozitivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4153395  Datum zveřejnění: 1.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc