Jak Vám poradíme?

Technik údržby - elektromechanik 45.000,-

Mám záujem

Místo práce

Okres Mělník, Česko

Mzdové podmínky (brutto)

30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Termín nástupu

ihned

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • analýza chyb na výrobních elektro zařízeních a multifunkčních robotech
  • vyhodnocení chyb na elektro zařízeních a jejich následné odstranění
  • tvorba plánů údržby pro plynulý chod
  • preventivní údržba zařízení pro plynulý provoz
  • sestavování a údržba robotických a elektrických zařízení KUKA, ABB, PLC
  • zaškolování nových kolegů na úseku údržby zařízení
  • budete spolupracovat s výrobním oddělením a oddělením kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • 13. plat
  • bonusy, prémie
  • závodní stravování
  • moderní příjemné prostředí
  • důkladné zaškolení
  • příležitost načerpat nejnovější technologie a inovace v oboru
  • být součástí zcela nového projektu
  • osobní přístup
  • spolupráci se zahraničními kolegy
  • možnost seberealizace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jste technicky zdatný? Máte údržbu elektrických zařízení v malíku? Chcete se stát součástí celosvětové společnosti v oblasti automotive a načerpat nejmodernější technologie a inovace? Pokud ano, hledáme právě Vás!
Pro významného klienta v oblasti elektromobility a udržitelného rozvoje hledáme zaměstnance na pozici technika údržby se zaměřením na elektrické a plně automatizované multifunkční roboty. Neváhejte, kontaktujte nás a staňte se členem mezinárodní společnosti působící v Kralupech nad Vltavou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektromechanika, automotive, strojírenství, výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru výhodou
  • praxi na pozici údržby elektro zařízení
  • zkušenost s multifunkčními roboty výhodou
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. min § 6
  • manuální zručnost
  • po zavedení výroby ochotu pracovat na směny
  • znalost čtení technické dokumentace
  • anglický jazyk výhodou
  • flexibilitu, pozitivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment
Špitálské nám. 3517/1b
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Michael Smolka
Tel.: +420774000641
E-mail: poslat životopis
ID: 4153395  Datum zveřejnění: 1.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc