Reagujte bez životopisu

Elektrikář / Mechanik - nadstandardní benefity - přímo do kmene!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 35 000 Kč/měsícPříspěvky do mzdy (pojištění, na penzi, dopravu), Odměny za pracovní výročí, Příspěvky na volný čas, 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Elektrikáře byste zaštiťovali opravu textilních strojů po elektrické stránce v přiděleném úseku.

Na pozici Mechanika by Vás čekala podobná náplň práce s rozdílem druhu oprav na textilních strojích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13. plat
• Dotované závodní stravování - Teplé obědy i večeře!
• Příspěvek na penzi
• Příspěvek na životní pojištění
• Příspěvek na dopravu
• Odměny za pracovní výročí
• Příspěvek 2000,- na sportovní, léčebné či rekreační aktivity nebo na zboží a služby (masáže, knihy, vstupenky, léky, dioptrické brýle,...)
• Pro dlouhodobé zaměstnance více dní dovolené, bonusy za pracovní výročí, bezúročné půjčky a mnoho dalšího!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Společnost se zabývá textilním průmyslem a na trhu figuruje již zhruba 100 let. Jedná se o velmi stabilního zaměstnavatele se skvěle ukotvenou péčí o zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, Průmysl, Doprava,...

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Orientace v technické dokumentaci
* Ochota pracovat v třísměnném provozu
* U Elektrikáře podmínkou vyhláška č.50/1978 Sb. min. § 6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4162288  Datum zveřejnění: 15.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc