Reagujte bez životopisu

Strategický nákupčí

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 80 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Výběr dodavatelů a zpracování poptávek
-Komunikace s dodavateli a jejich hodnocení
-Vedení nákupní administrativy včetně její kontroly
-Zajištění komunikace napříč ostatními odděleními společnosti s cílem snížit náklady nakupovaného materiálu pro jednotlivá oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Skvělé platové ohodnocení až 80.000 Kč a velké množství benefitů
-Zázemí stabilní společnosti a jistota dlouhodobé práce
-Férové jednání ze strany vedení společnosti i Vašich kolegů
-Skvělý pracovní kolektiv
-Moderní zázemí, čistá, tichá a klimatizovaná výroba
-Skvělé možnosti seberealizace a možnost kariérního růstu
-Možnost školení a kurzů v rámci profesního růstu
-Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
-5 týdnů dovolené
-Homeoffice
-Flexibilní začátek pracovní doby
-Mobilní telefon
-Sleva na firemní výrobky/služby,
-Notebook,
-Příspěvek na penzijní/životní připojištění
-Flexibilní začátek/konec pracovní doby
-Dovolená 5 týdnů
-Vzdělávací kurzy, školení
-Závodní stravování, kafetérie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

SKVĚLÁ PRÁCE!!! PLAT AŽ 80.000 Kč!!!SKVĚLÉ BENEFITY!!!NÁSTUP IHNED!!!

Pro našeho skvělého klienta,hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti a praxi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

NÁKUP,OBCHOD

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4185146  Datum zveřejnění: 18.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 EUR/měsíc