Automatizační inženýr - elektro - non-automotive

Manuvia, a. s.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Implementace a údržba robotizace (automatického pracoviště) v elektro výrobě (senzorika)
Programování průmyslových automatů
Spolupráce na vývoji částí sensorů
Komunikace se zahraniční pobočkou v anglickém jazyce
Služební cesty do USA

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jedinečnou možnost realizace ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
Pracovní smlouvu na na dobu neurčitou
Atraktivní nástupní mzdu
Navýšení po zkušební době o 5.000 Kč
Roční bonus až 90.000 Kč
5 týdnů dovolené
Telefon a notebook
Příspěvek na stravování

Informace o náboru

Cítíte, že se ve svém zaměstnání nemáte již kam posunout a hledáte vhodnou příležitost, kde budete mít možnost uplatnit své znalosti z automatizace/programování robotů? Toužíte pracovat ve společnosti, která Vás bude znát jménem a nebudete pouze jeden z mnoha? Jste schopen se domluvit v anglickém jazyce a láká Vás i občasné vycestování do zahraničí? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro mezinárodní, stabilní a rostoucí společnost hledáme automatizačního inženýra, který by měl na starosti implementaci a následnou údržbu automatizace ve výrobě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické (strojírenství, elektrotechnika, informační technologie, aplikovaná informatika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Programování robotů - Pokročilý
Programování - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

5

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Skvělé by bylo, pokud budete znát:
Řídící systém Siemens SIMATIC S7

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4202573  Datum zveřejnění: 12.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc