3D měřící technik - vývojář

Manuvia, a. s.

Místo práce
Mělník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budete hlavním testovacím pracovníkem výrobků (oblast automotive)
- Vaším úkolem bude měření produktů pomocí CT scanneru či vodního paprsku
- práce s měřícími programy 3D CMM
- náplní práce bude také analýza a výsledné zpracování získaných dat z měření
- budete se podílet také na nastavování a údržbě testovacích zařízení
- budete směřovat k posunu na vedoucí pozici v oblasti technologie a testování ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velice zajímavé finanční ohodnocení
- 13.plat
- příspěvek na dojíždění
- bonusy, odměny
- týden dovolené navíc
- možnost povýšení
- moderní příjemné prostředí
- využívání anglického jazyka
- příspěvek na stravování
- důkladné zaškolení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete se ve Vašem profesním životě posunout dále a hledáte pro to vhodnou příležitost? Jste tu správně! Hledáme kandidáty, kteří jsou technicky orientovaní a měření a testování výrobků jim nedělá žádný problém. Pro významného klienta v blízkosti Kralup nad Vltavou hledáme výrobního testera, který se nebojí velkých výzev, nastaví veškeré procesy v oblasti testování výrobků a stane se vedoucím pracovníkem! Zašlete nám Váš životopis, my Vám obratem zavoláme a probereme pozici detailněji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství, Automotive, Výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické vzdělání
- 1 rok praxe na pozici testera, vývojáře či měřícího technika
- angličtina na komunikativní úrovni
- znalost 3D měřícího systému CMM
- znalost práce na PC (Excel a měřící programy)
- chuť do práce, pozitivní přístup, flexibilitu
- z počátku ochotu pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4203246  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc