Reagujte bez životopisu

Operátor výroby pouze ranní - nástup ihned!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na této pozici budete pracovat v úpravně vyrobených dílů
- budete navěšovat vyrobené díly na háky
- spouštění procesu galvanování - pokovení dílů
- sledování stavu procesu úpravy kovů
- zapisování jednotlivých úkonů procesu do dokumentace
- udržování van a lázní pro úpravu kovových dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velice zajímavé finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- příplatky, odměny, bonusy
- práci na hlavní pracovní poměr
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- pouze ranní směna
- dotované stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte dlouhodobou a perspektivní práci? Jste tu správně! Nabízíme vám práci na hlavní pracovní poměr u velice stabilního a dlouhodobého zaměstnavatele! Budete se podílet na výrobě dopravních prostředků tím, že budete pracovat jako galvanizér, tudíž budete mít na starosti pokovení vyrobených dílů. Díly navěsíte na háky a ponoříte do roztoku. Budete sledovat tento proces a na konci vznikne finální produkt. Pracovat budete pouze na ranní směnu! Na pozici Vás řádně zaučíme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba, strojírenství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ technického/chemického směru výhodou
- manuální zručnost
- chuť do práce
- spolehlivost, flexibilitu, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4208897  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc