Administrátor - vkládání dat do PC

Manuvia, a. s.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budete zpracovávat data, které obdržíte od kolegů
- získané podklady budete analyzovat a následně zpracovávat
- data bude zadávat do geografických informačních systémů a jiných kreslících programů (CAD)
- budete spolupracovat s kolegy z terénu (geodeti, zeměměřiči, projektanti)
- práce na velice zajímavých a různorodých projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velice zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu
- rodinnou a přátelskou atmosféru
- využití moderních technologií v oboru
- nestereotypní zajímavou práci
- nástup ihned nebo dohodou
- vhodné i pro ABSOLVENTY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Jste čerstvým absolventem nebo jste zkušený pracovník v oblasti stavebnictví, strojním či jiném technickém oboru? Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste chtěl nasbírat či uplatnit Vaše dosavadní zkušenosti? Jste tu správně! Do rodinné firmy v centru Plzně hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou se zadáváním a zpracováním dat v systému. Pošlete nám Váš životopis a my Vám obratem zavoláme s bližšími informacemi. Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví, geodézie, projekce

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání stavebního, strojního či jiného technického oboru
- orientace v technické dokumentaci a výkresech
- znalost geografických a kreslících programů výhodou
- organizační schopnosti a proaktivní přístup
- pozitivní přístup k práci
- chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4213843  Datum zveřejnění: 30.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc