Práce od nového roku ve výrobě klimatizací - i s ubytováním

Manuvia, a. s.

Místo práce
Česká Lípa, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- kompletace klimatizačních jednotek do osobních automobilů
- montáž a kontrola kvality
- kombinace různých pozic s různými pracovními úkony

Směny
- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční - směny začínají vždy v 6:00, 14:00, 22:00)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výdělek až 25 500 Kč
- UBYTOVÁNÍ zajištěno (poplatek 1 500 Kč - strhne se z výplaty, nemusíte platit předem)
- dotované stravování
- zaškolení zdarma
- TÝDENNÍ zálohy
- docházkový BONUS
- možnost rychlého nástupu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro společnost, zabývající se výrobou klimatizačních jednotek do automobilů, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4227392  Datum zveřejnění: 28.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 300 Kč/měsíc