Výroba řídících systémů do automobilů - nástupní bonus 20.000 Kč

Manuvia, a. s.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 149 - 31 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na této pozici bude Vaší náplní práce montáž systému řízení osobních automobilů
- jedná se především o obsluhu poloautomatických strojů a kontrolu kvality výrobků
- práce je ve stoje v pravidelném taktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč
- nástupní mzda 25.149 Kč (postupné navyšování mzdy)
- prémie až 20% ze mzdy
- PŘÍSPĚVEK na dopravu
- PŘÍSPĚVEK na stravování
- 25.dní DOVOLENÉ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte stabilní práci v čisté výrobě v Plzni a blízkém okolí?
Je pro Vás důležité příjemné pracovní prostředí, fajn parťáci a spousta benefitů za odměnu?

Pak máme nabídku přímo pro Vás! Nehledáme jen uchazeče s praxí, ale i absolventy po škole - na většině pozic Vás zaučíme!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4227425  Datum zveřejnění: 28.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 149 EUR/měsíc