Reagujte bez životopisu

Lehká práce v automotive pro muže, ženy i páry - nástupy každý týden!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 550 Kč/měsícHrubá mzda 20550 Kč + odměna za docházku až 3 000 Kč Příplatky za odpolední 10 Kč/hod, noční 20 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- kompletace klimatizačních jednotek do osobních automobilů
- montáž a kontrola kvality

Směny
- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční - směny začínají vždy v 6:00, 14:00, 22:00)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práce na smlouvu hlavní pracovní poměr
- průměrná měsíční mzda 25 000 Kč
- UBYTOVÁNÍ
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- zaškolení zdarma
- TÝDENNÍ zálohy
- docházkový BONUS
- nástupy jsou každý týden

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volejte na uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro společnost, zabývající se výrobou klimatizačních jednotek do automobilů, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- ochota práce na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4237809  Datum zveřejnění: 24.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 550 Kč/měsíc