Obsluha linky - výdělek až 30 000 Kč |ubytování zdarma|

Manuvia, a. s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné muže a ženy na pozici SMT mechanik (obsluha linky) pro společnost, která představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky pro nejvýznamnější světové automobilky. Máte praxi ve výrobě nebo elektrotechnické vzdělání? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?
- odpovědnost za chod výrobní linky po dobu celé směny
- sledování výrobního plánu
- odpovědnost za korektní nastavení, uvolňovací kroky, kvalitu výroby
- řešení drobných technických problémů
- spolupráce na pravidelné údržbě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
- průměrná mzda po zkušební době až 29 500 Kč + příplatky + stravenky
- možnost přesčasů (25% příplatek za práci přesčas)
- příplatky za odpolední a noční směny, za práci přesčas a o víkendu
- příspěvek na stravu
- 25 dní dovolené
- týdenní zálohy až 1 000 Kč
- zajištěné ubytování ZDARMA
- svozy do/z práce ZDARMA
- výhodné mobilní tarify

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky pro nejvýznamnější světové automobilky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?
- elektrotechnické vzdělání výhodou
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu (12h směny - krátký/dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4239955  Datum zveřejnění: 30.3.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc