Elektrikář

Manuvia, a. s.

Místo práce
Choceň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 35 000 Kč/měsícbonusy,benefity.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Řešení el.oprav a havárií ve výrobě.
-Zajištění chodu výrobních zařízení/výrobní linky, lisy po el.stránce.
-Provádění pravidelné el.údržby.
-Návrhy na vylepšování/modernizace strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Nástupní bonus 50.000 Kč!!!
-Práce v moderní a stabilní společnosti, působící na českém i mezinárodním trhu.
-Jistota a férové jednání ze strany kolegů i managementu.
-Skvělý tým kolegů i vedení.
-Práce v moderní společnosti s profesionálním zázemím.
-Možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth
-K dispozici moderně vybavené zázemí sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje
-Maximální možnost seberealizace a kariérního růstu.
-Školící a rozvojové kurzy.
-25 dní dovolené.
-Příspěvek na závodní stravování.
-Příspěvek na penzijní pojištění.
-Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaší rodinu.
-Odměny za životní jubilea a odpracované roky.
-Sportovní a firemní akce, team building.
-Speciální příplatky za práci ve vícesměnném provozu.
-Bezplatná autobusová doprava.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní leader ve vývoji a výrobě elektro-technických součástek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektrotechnické

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4241245  Datum zveřejnění: 18.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc