Obsluha Strojů / Top Mzda / Rekvalifikace

Manuvia, a. s.

Místo práce
Napajedla, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Při práci budete používat různá měřidla, od metru až po mikrometr.
- Na základě dokumentace budete řezat, rovnat či frézovat ocelové výrobky.
- Pro výkon práce budete používat stroje (nejedná se o ruční řezání, rovnání či frézování).
- Pro manipulaci s ocelovými výrobky budete používat magnetické jeřáby.
- Čeká Vás práce na 3 směny od pondělí do pátku, s volnými víkendy, během kterých si odpočinete.
- Práce v čistém prostředí.
- Možnost se dále vzdělávat ve strojírenských oborech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kompletní až 3 - měsíční zaučení na dané pozici. zvýšíte si tím svou kvalifikaci!
- Vysoce konkurenční mzdové ohodnocení:
- ve zkušební době si vyděláte od 27 000 Kč
- po zkušební době od 30 000 do 36 000 Kč bez přesčasů v závislosti na Vašich schopnostech.
- Od 1.4. 2022 navýšení mzdy o 5%, v souladu s kolektivní smlouvou!
- Příspěvek na stravování 58 kč do mzdy, za každou odpracovanou směnu.
- Plnohodnotná 13. mzda.
- 25 dní dovolené.
- a mnoho dalších benefitů...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- Jedná se o středně velkou firmu, o cca 180 zaměstnancích.
- Zakázková výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Technické myšlení
- ochota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4241605  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc