Vedoucí směny / Seřizovač

Manuvia, a. s.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení výrobního týmu na směně (10 - 15 lidí)
Organizace směny
Dozor nad operátory výrobní linky
Případná podpora při provádění jednoduchých oprav na strojích
V případě nepřítomnosti seřizovače - zástup za seřizovače

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
Měsíční prémie
Roční bonus
Příplatek za noční směnu dle ZP
Příspěvek na stravování, možnost závodního stravování
Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
Příspěvek na dopravu
Možnost dalšího vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí

Informace o náboru

Máte technické znalosti z oblasti údržby strojů/ seřizování? Troufnete si na vedení menšího týmu lidí? Nevadí Vám práce na 3 směny?
Pak by tato nabídka mohla být zajímavá právě pro Vás!
Dáme rádi šanci např. seřizovačům, kteří by stáli o kariérní posun.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro menší, stabilní výrobní společnost sídlící v Písku hledáme vedoucího směny, který by měl nějakou zkušenost se seřizováním.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Praxi na technické pozici ve výrobě (seřizovač, údržba strojů, technik, mistr ve výrobě)
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Zodpovědnost, týmové schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4244639  Datum zveřejnění: 24.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc