Administrativa / referent s AJ a FR - home office

Manuvia, a. s.

Místo práce
Humpolec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky firmy v anglickém a francouzském jazyce
Příjem objednávek a jejich zadávání do systému, zpracování objednávek
Předávání informací do výroby ohledně objednávek
Příprava patřičných podkladů
Práce s interním systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružnou pracovní dobu
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční bonus (až 6.000 Kč/ měsíčně)
Dovolená nad rámec zákoníku práce po roce zaměstnání
Příspěvek na penzijní a životní připojištění
Možnost pravidelné práce z domova
Telefon, notebook

Informace o náboru

Ovládáte cizí jazyky (angličtinu a francouzštinu) alespoň na středně pokročilé úrovni a hledáte pracovní příležitost, kde budete moci tyto znalosti uplatnit? Jste komunikativní člověk, který se nebojí i telefonické komunikace? Pak možná hledáme právě Vás!

NA TÉTO POZICI LZE PLNĚ VYUŽÍT HOME OFFICE.
Ideální ale bude, pokud budete z Vysočiny či ve vzdálenosti cca 1 hodinu od Humpolce, abyste jednou za čas mohl/a navštívit firmu v Humpolci.
Neobejdeme se bez znalost češtiny, angličtiny a francouzštiny.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Úspěšná výrobní společnost sídlící v Humpolci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Komunikační schopnosti - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné vystupování, organizační schopnosti
VÝHODOU: praxe v komunikaci se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4246944  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc