Inženýr zákaznické kvality

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jindřichův Hradec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťování a zpracovávání PPAP dokumentace
Ladění požadavků PPAP se zákazníkem
Provádění analýz pro stanovení příčiny reklamací (8D, PDCA, Ishikawa, 5Whys)
Realizace preventivních a nápravných opatření plynoucích z reklamací
Spolupráce na nových projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou mzdu dle Vašich znalostí a zkušeností
Dovolenou nad rámec zákoníku práce
Měsíční prémie
Roční bonus
Zajištěné stravování
Jazykové kurzy
Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o náboru

Máte zkušenosti z výrobní firmy z oblasti kvality (ideálně z oblasti zákaznické kvality)? Domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte stabilní společnost, kde budete moci své znalost uplatnit?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Do sympatického týmu inženýrů kvality mezinárodní úspěšné společnosti hledáme inženýra kvality.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PPAP (Proces schvalování výrobních součástí) - Mírně pokročilý
APQP (Pokročilé plánování kvality produktů) - Mírně pokročilý
8D reports - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4247125  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc