CNC operátor (m/ž) - práce pro absolventy + super podmínky

Manuvia, a. s.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obrábění dílů
- Obsluha CNC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- Vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny
- Za noční a víkendové směny stravenky ve výši 80 Kč
- Příspěvek na dopravu nebo na ubytování
- Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
- Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..)
- Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
- Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zajímavá společnost s bohatou historií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství, výroba, obrábění

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe s CNC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4259199  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc