Operátor výroby (m/ž) - základní mzda 30 tis. po zaškolení

Manuvia, a. s.

Místo práce
Cheb, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přijímat dodávky materiálu
- obsluha a kontrola výrobního stroje
- sledování kvality a průběhu výroby
- Provádění nakládky výrobku
- provádět jednoduchou údržbu výrobní linky
- účastnit se a podílet se na měsíčních inventurách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na dobu neurčitou
- 6 týdnů dovolené
- výhodný směnový program (6 dní + 4 dny volna) - 2 ranní, 2 odpolední, 2 - noční - V PRŮMĚRU 18 SMĚN ZA MĚSÍC (135 hodin)
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- zdravotní a sportovní finanční příspěvky
- dotované závodní stravování, nápoje zdarma
- odborná školení
- sickdays
- příspěvek na dopravu (2,9 Kč/Km)
- příspěvek na penzijní připojištění
- příplatek za docházku + další příplatky a benefity
- jedná se pouze o počáteční pozici, ve výrobě je nastaven žebříček dle zkušeností a samozřejmě i vyšší finanční ohodnocení do budoucna.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Menší výrobní společnost, práce v čistém prostředí, rychlý kariérní posun, zaškolení na VZV, plošiny, jeřáb a vazače.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU, SŠ vzdělání, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
- Zručnost, samostatnost a chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4294662  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc