Plánovač výroby - i pro absolventy!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• plánování výrobních zakázek (do praxe převádějí supervizoři)
• tvorba denního a priorit plánu výroby
• průběžná kontrola plnění a stavu dokončení zakázek
• pravidelné porady se supervizorem výroby
• sledování výsledků včasnosti dodávek dodavatelů
• pravidelné forecasty nákupních objednávek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• měsíční odměny
• vzdělávání a kurzy
• pružná pracovní doba
• docházkový bonus
• týden dovolené navíc
• 13. plat
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Hledáme více či méně zkušené plánovače do výrobní firmy v okrese Břeclavi.
Ráda přiblížím detaily po telefonu, tak nám pojďte poslat váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe v oblasti plánování - šikovné absolventy si však rádi zaučíme!
• znalost MS Excel NEBO některý z ERP systémů (buď SAP anebo Axapta)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4327921  Datum zveřejnění: 12.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc