Projektový manažér z Čiech (pre projekt v Nemecku - automotive)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
2 300 - 3 000 EUR/mesiaczákladná mzda podľa seniority kandidáta + projektové odmeny + auto aj na súkromné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie projektov
• Plánuje a realizuje celé projekty v oblasti robotiky od akvizície až po spustení výroby
• Riadi projekty realizácie robotizovaných výrobných liniek v automobilovom priemysle
• Vedie managment zmien, nákladov a nákladových zlepšenie
• Vedie porady, technické rokovania, projektové tímy so zákazníkmi a dodávateľmi
• Tvorí podrobné termínované plány projektov
• Koordinuje spoluprácu jednotlivých divízií spoločnosti
• Koordinuje a riadi priebeh projektov priamo v prostredí u zákazníka
• Zodpovedá za splnenie cieľov projektu
• Zodpovedá za dodržiavanie míľnikov projektu
• Zodpovedá za dodržanie rozpočtu

• Jedinečnú príležitosť stať sa členom progresívneho tímu profesionálov v oblasti robotizácie automobilovej výroby
• Práca v stabilnej spoločnosti s vyše 100 ročnou tradíciou
• Priateľskú firemné atmosféru v mladom dynamickom kolektíve
• Riadenie projektov s nasadením High-tech technológií v segmente automobilovej výroby
• Flexibilný pracovný čas
• Holiday a vianočné príplatok a ďalšie príplatky v zmysle zákonníka práce
• Projektové odmeny
• Bohatý sociálny program, pravidelné teambuilding
• Pravidelné školenia a jazykové kurzy
• Možnosť kariérneho rastu a podpora vzdelávania.
• Prácu na HPP, na dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre významného dodávateľa služieb pre automotive segment. Hlavným zameraním je automatizácia strojov a výrobných zariadení v automobilovom priemysle.

Aktuálne hľadáme 2 Projektových manažérov s praxou v oblasti automatizácie a s aktívnou komunikatívnou znalosťou nemeckého jazyka (cestovanie za automotive zákazníkom do Nemecka - 1 týždeň Česko a 1 týždeň Nemecko prípadne režim 10 dní Česko a 5 dní Nemecko)

Vycestovanie podľa fáz projektu u zákazníka aj do Nemecka (zabezpečené ubytovanie).

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Technické vzdelanie so zameraním na strojárstva, priemyselnú automatizáciu a robotiku
• Prax v oblasti automotive, projekt manažmentom a stavbou robotických liniek je požadovaná
• Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• Vodičský preukaz skupiny B
• Ochota cestovať, flexibilnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť a vysoké pracovné nasadenie, odolnosť Voči stresu
• Silný technický background

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4336587  Datum zveřejnění: 23.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac